Au trecut 2 saptamani de cand a inceput liceul..:| Sa nu zic ca au trecut 3 luni si ceva de cand am terminat SCOALA .:-< Asa zisa Generalaa..
- CLASELE I-IV ! :x
Eu am pasit prima data in clasa a III-a in Scoala Generala nr 198(pe atunci clasa a III-a C :x ) Cea care ne'a indrumat pana la sfarsitul clasei a IV-a , Respectabila..Geniala..Cea mai buna invatatoare..Doamna Mitran Florina.Cu tot respectul meu va doresc tot ce e mai bun in viata, Ne'ati fost alaturi cand am avut nevoie, ne'ati sprijinit in TOT. Trecand totusi peste acesti 4 ani, nu am putut si n'o sa pot vreodata sa va uit. A'ti fost pentru noi o a2a MAMA . O sa va multumim toata viata pentru tot ce ati facut pentru noi . Nu e prima data cand o zic : " Sunt mandra cand am fost IV C !"
- CLASELE V-VIII !:x
A sosit momentul cand o alta persoana IMPORTANTA a intrat in inimile nostre..Un loc de unde nu va putea vreodata iesi..Va intrebati cine este? Va zic eu..DIRIGA !:x Cea mai tareee..Cea mai genialaa..Domna Olteanu Silvia ( Nume Sfant :x) De'a lungul celor 4 ani petrecuti impreuna ne'a indrumat pe cele mai bune carari, ne'a ajutat cu toate probleme ..de zi-cu-zi..chiar si personale, ne'a invatat ce e bun si ce e rau,ne'a fost alaturi chiar si in cele mai rele momente ale vietii. Eu va zic cu tot adevarul, Am avut si'o sa am mai multa incredere in DIRIGA decat in mama ! E genul de persoana "Spuneti'mi mie ce'ati facut sa stiu cum sa va acopar " Indiferent de prostiile pe care le faceam, de certurile pe care le aveam Ne'a iubit mereu.." Asa cum o mama isi iubeste puii :x":-< Din partea clasei 8Crazy ,eu va spun cu tot respectul : A'ti fost CEA MAI BUNA, CEA MA IUBITOARE, CEA MAI GENIALA Dirigaa pe care o putea avea cineva >:d< Cei de la 5A nu au idee ce norocosi sunt si cat ar trebui sa va multumeasca ca a'ti ales sa'i indumati 4 ani de acum incolo.:)
- NEBUNII MEI ! :x
- Birton Andrei.- Un nebun.:)) El facea glume la ore si ne facea pe toti sa radem:x- Colegiul Tehnic de Posta si Telecomunicatii" Gh.Airinei"
- Bojog Alexandru- Desteptu care avea un zambet continuu pe fata.:))- Colegiul National Sfantul Sava
- Butunoi Petre- Petre..Uita mereu ce vroia sa zicaa.:)) -Colegiul National Ion Creanga
- Calineata Cristina- Colegaa de bancaaa.:x Nu ne'a dezamagit niciodataa.:x- Colegiul National Gheorghe Lazar
- Caraulasu Daniel- Colegu lu' Vladulaa.Cel mai curajos coleg.:)) A facut fata prostiei lui Vlad 1 an.:))-Colegiul National Grigore Moisil
- Cojocaru Vlad-Vladulaa al nostruu care s'a mutat in Ploiesti :>-Ploiestii.:))
- Constantin Marius- Unu din desteptii.:> -Colegiul National Gheorghe Lazar
- Crihan Ionut- Chiulangiiuu.:x Colleeee.:"> Care venea mereu la mine cand plangeam si ma linisteaa:x-Colegiul Tehnic de Posta si Telecomunicatii" Gh.Airinei"
- Duica Dragos- Aduceea zambetul pe buzeele tuturor cu caterinca lui.:)) -Grup Scolar Doamna Chiajna
- Dumitru Catalina- Seffaaaaa.:x Ne mandrim cu eaa.:x Ne apara mereuu. !- Colegiul National Gheorghe Lazar
- Fratilescu Patricia- Una din destepteee.:x - Colegiul National Gheorghe Lazar
- Grigore Catalin- Omu cu mancareaaa=p! -Liceul Teoretic Eugen Lovinescu
- Iancu Adelina- Era buna si nebunnaaa:)) Cea mai desteaptaa.. da totusi era in fruntea planurilor noastre diavolestii.:)) -Colegiul National Tudor Vianu
- Leventiu Daniela-Coleggaaa.:x "Cumintica" noastraa.:x-Colegiul National Grigore Moisil
- Matei Monica-Aducea moda in clasa noastra.:x- Colegiul National Spiru Haret
- Nastase Gabriel-Unu din desteptii.:x Invata lectia inainte s'o predeaa profa/profu.:))-Colegiul National Sfantul Sava
- Nitu Denis- Artistuu claseeii.:x Si cel mai nebunn:>-Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza
- Patrascu Andrei- Karatistuu.:x Si telefonu lui ne salva mereu.:)) Cand ne uitam la RObotzii in clasa.:))-Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu
- Peride Dacian- Perverssss.:)) Da ne'a distrat intotdeaunaa.-Liceu Teoretic Bulgav Hristo Botev
- Sabou Andreea- Sofisticata claseii.:x -Liceul Teoretic Jean Monnet
- Sisoe Tudor- Desteptu clasei.Ne facea sa parem clasa de destepti b-)- Colegiul National Mihai Viteazu
- Stan Raluca- EU , tipa care radea mereu si ii distra pe ceilalti:x-Colegiul National Grigore Moisil
- Stavar Diana- Era cuminte :x Dar totusi o prietena foarte buna:x-Colegiul National Grigore Moisil
- Stefan Alexandra- Prieteenaa noastra, a tuturor.Daca stii sa te porti,e intr'adevar o prietena buna:x-Colegiul National Ion Creanga
- Tanasescu Luana- Se certa ea cu toata lumea, da era colegaa noastra.:x- Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu
Acestia au fost..si raman in continuaree colegii meii..:-< Va Iubescc. :x ! :((
As da totii anii de liceu pentru inca un an de Generalaa.:-<
http://www.youtube.com/watch?v=scXxgpGnt3o
http://www.youtube.com/watch?v=scXxgpGnt3o
suuuper :x . oo:> aveti si unu in Savaa :o .
RăspundețiȘtergereCe dragut !! :*
RăspundețiȘtergere@Hanii avem 2 la Sava ;)).