joi, 7 aprilie 2011

Cu tine viataa meaa:x

Il adoorr.:"> De ce?:"> nici euu nu stiu..fiecare moment e magiicc:x e asa dulce cand 8-> ma ia de mana si zice "urata mea";x visam la el de la inceput ..desii nu credeam ca o sa ajunga realitatee :x si vorba acceea:>" ca unde dragoste nu eee:x Nimicc nu ee>;d<" Si fiecare saruutt..8-> al9lea cer nuu?:x CLAR:x n`a fost nevoie de multt.sa ma indragostesc .sa ajunga undeva akolo in inima mea de unde nimeni nu poate sa`l scoataa:"> si pupatul acela pe fruntee :x ma simt proteejataa.credeti sau nuu..nu mai am nevoie de nimic cand sunt cu ell:x si stiu ca nu e ca toti ceilaltii.:"> Si cel mai important.:"> AM INCREDERE IN EL :x si poate stiu ca nu e ca altii..Stiu ca nu m`ar lasa .Pentru toate astea.:"> e all meu;x si`l ador>;d<                                                       ->>> Chestia astaa?:-?? hmm.veche.da..Ramane:)

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu